APEL DO MIESZKAŃCÓW O UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Rozmiar tekstu:

 W związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną zwracamy się do Państwa z prośbą dotyczącą wspólnego zachowania porządku i czystości na klatkach schodowych. Aktualnie utrzymanie czystości i higieny wymaga zaangażowania wszystkich Mieszkańców. W obecnych warunkach czystość wpływa w szczególności na nasze zdrowie. Panie dozorczynie mają w swoich obowiązkach przede wszystkim dezynfekcję barierek, poręczy, klamek, domofonów oraz uchwytów. Jednak dozorczyni jest w budynku co najwyżej kilka godzin w ciągu dnia tylko w dni robocze. Może nastąpić również ich absencja.

Wobec powyższego zadbajmy wspólnie o swoje oraz innych bezpieczeństwo, a także zdrowie poprzez dbanie o wspólną przestrzeń.

Miejski Zarząd Nieruchomości zamknięty.

Rozmiar tekstu:

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania Dyrektor Miejskiego Zarządu Nieruchomości ogranicza wykonywanie zadań, poprzez wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów.

Wszelkie dokumenty i wnioski należy składać drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty lub poprzez umieszczenie w specjalnie przygotowanej urnie.

Dane kontaktowe można znaleźć w zakładce kontakt.

Odwołanie Zebrań Wspólnot Mieszkaniowych!

Rozmiar tekstu:

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce odwołuje się zebrania Wspólnot Mieszkaniowych, które miały odbyć się w okresie od 12.03.2020r.18.03.2020r.

Miejski Zarząd Nieruchomości poinformuje pisemnie o nowym terminie zebrań.

Zamknięcie Inhalatorium

Rozmiar tekstu:

Z uwagi na aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną związaną z zagrożeniem rozpowszechniania się koronawirusa Miejski Zarząd Nieruchomości informuje, iż budynek Inhalatorium wraz z pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi będzie nieczynny od dnia 13.03.2020r. do 15.04.2020r.

Biznes na okrągło

Rozmiar tekstu:

Biznes na okrągło pierwsza przestrzeń do spotkań i biuro na godziny w Jastrzębiu-Zdroju. 

Więcej informacji tutaj.