Wynajem lokali użytkowych

Rozmiar tekstu:

Miejski Zarząd Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 1 Maja 55 podaje do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych stanowiących własność Miasta Jastrzębie-Zdrój przeznaczonych pod wynajem.

Czytaj więcej...

Drugi punkt masowych szczepień w obiekcie "Biznes na okrągło"

Rozmiar tekstu:

Od 13.05.2021r. do odwołania, obiekt "Biznes na okrągło" przeznaczony został na punkt szczepień powszechnych.

Informacje w związku z zaostrzeniem rygorów sanitarnych.

Rozmiar tekstu:

Miejski Zarząd Nieruchomości uprzejmie zawiadamia, iż w związku z zaostrzeniem rygorów związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 obsługa petentów w budynku odbywa się pojedynczo.

Przed wejściem do obiektu obowiązkowa jest dezynfekcja rąk oraz zasłanianie ust oraz nosa za pomocą maseczki.

Niezależnie od powyższego zachęcamy do korespondencji e-mailowej oraz kontaktu telefonicznego. To obecnie najbezpieczniejsza forma kontaktu. Można również składać wnioski w formie papierowej. W tym celu w przedsionku budynku znajduje się specjalnie przygotowana skrzynka podawcza.

Informacja dla właścicieli lokali wykupionych
W przypadku sprzedaży lokalu zwracamy się z prośbą o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: (32) 47-870-09 celem ustalenia terminu spotkania w siedzibie Zarządu.

Wspólnie dbajmy o swoje bezpieczeństwo

Rozmiar tekstu:

WIĘKSZOŚĆ SPRAW W MIEJSKIM ZARZĄDZIE NIERUCHOMOŚCI MOŻESZ ZAŁATWIĆ TELEFONICZNIE LUB DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. TO OBECNIE NAJBEZPIECZNIEJSZA FORMA KONTAKTU.

REZERWACJA WIZYTY W MIEJSKIM ZARZĄDZIE NIERUCHOMOŚCI

W SYTUACJACH, GDY NIE MOŻESZ ZAŁATWIĆ SWOJEJ SPRAWY ELEKTRONICZNIE LUB PRZEZ TELEFON I MUSISZ UDAĆ SIĘ DO SIEDZIBY ZARZĄDU ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ KONIECZNA JEST REZERWACJA TERMINU I GODZINY WIZYTY.

TELEFON: (32) 47-870-00

UMÓWIENI PETENCI OBSŁUGIWANI BĘDĄ Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. OBOWIĄZUJĄ MASECZKI I LIMITY OSÓB, KTÓRE MOGĄ PRZEBYWAĆ JEDNOCZEŚNIE W BUDYNKU.

BEZ UMAWIANIA WIZYTY DOKUMENTY MOŻESZ RÓWNIEŻ ZŁOŻYĆ W SPECJALNIE PRZYGOTOWANEJ NA TEN CEL SKRZYNCE PODAWCZEJ USTAWIONEJ W PRZEDSIONKU BUDYNKU.

WSPÓLNIE DBAJMY O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

*INFORMACJE DOTYCZĄCE AKTUALNYCH ZASAD FUNKCJONOWANIA ZARZĄDU ZAMIESZCZANE BĘDĄ NA BIEŻĄCO NA STRONIE INTERNETOWEJ MZN: www.mzn.jastrzebie.pl

Inhalatorium nieczynne.

Rozmiar tekstu:

Miejski Zarząd Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. 1 Maja 55 informuje, iż w związku z trwającym stanem epidemii, obiekt Inhalatorium będzie nieczynny do odwołania.